ETA a.s. se stala partnerem expozice Technika v domácnosti

16.10.2012 13:25

Praha, 15. října 2012 – Společnost ETA, nejznámější česká značka domácích spotřebičů, se stala partnerem expozice Technika v domácnosti, kterou Národní technické muzeum otevřelo 5. října 2012. Současně s expozicí Technika v domácnosti otevírá NTM výstavu věnovanou tématu technických sbírek Vojty Náprstka. Pro obě jmenované výstavy zapůjčila ETA své produkty a věnovala sponzorský dar.

„Je nám velkou ctí spolupracovat na projektech s Národním technickým muzeem. Jsme hrdí na tradici naší společnosti, která je pro nás závazkem i do budoucnosti“, říká Jiří Pathy, předseda představenstva společnosti ETA. „


Nová expozice v budově Národního technického muzea na Letné Technika v domácnosti je první expozicí tohoto druhu v dějinách NTM. Soustřeďuje se výhradně na „pomocníky v domácnosti“.
Expozice je umístěna v sále v prvním patře budovy NTM a na rozloze 600 metrů čtverečních je možné shlédnout dějiny techniky usnadňující hygienu, úklid, praní a žehlení, šití, přípravu pokrmů a jiných, to vše podkresleno dějinami české země zhruba od poloviny 19. století do současnosti. ETA pro tuto expozici věnovala produkty historické i novinky současnosti.

Výstava Jak Fingerhut k Náprstkovi přišel je připomenutím si 150 let Českého průmyslového muzea. Náprstek sám věnoval technické novinky a prototypy dovezené z jeho cest po světě. Základní Náprstkovou inspirací byl jeho téměř desetiletý pobyt v Americe. Jeho počáteční sběratelské aktivity se pojily se snahou o osvětu v oblasti technických novinek pro domácnost v pražském prostředí. Společnost ETA věnovala pro tuto výstavu nejnovější produkty z řady pomocníků pro domácnost.ETA firma

Tradiční česká značka domácích spotřebičů, získala ocenění Czech Superbrands 2016 a titul Nejdůvěryhodnější značka 2016

Více info

ETA garance

Potřebujete opravit výrobek ETA? Nabízíme vám přehledný seznam mnoha záručních i pozáručních servisních míst po celé České republice.

ETA garance

ETA klub

Členové ETA klubu získávají přístup k pravidelným akčním nabídkám, námětům na recepty a tipům jak co nejlépe využívat naše produkty.

ETA klub

ETA shop

Kompletní sortiment produktů ETA, příslušenství včetně široké nabídky náhradních dílů najdete v našem značkovém e-shopu

E-shop

Vyberte kvalitní Sáčky do vysavače na unibag.cz - sáčky do vysavače mnoha značek: ETA, Electrolux, Miele, Rowenta, Zelmer a mnoho dalších.

© 2018, ETA a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing XHTML 1.0

Nahoru ↑