ETA a.s. se stala Super značkou roku 2013

22.03.2013 10:26

Praha, 19. března 2013 – Společnost ETA a.s., nejznámější česká značka domácích spotřebičů, získala cenu Superbrands Award udělovanou nejlepším společnostem v České a Slovenské republice.

Komise Brand Council složená ze 14 nezávislých odborníků a současně čeští spotřebitelé rozhodli o letošních značkách, které ponesou cenu Superbrands Awards 2013. Letos se usnesli na tom, že společnost ETA a.s., je hodna ocenění Czech Superbrands 2013.

 

Byla oceněna kvalita.

Komise expertů Brand Council programu Czech Superbrands  udělila cenu Superbrands Award společnosti ETA a.s. Toto uznání svědčí o tom, které značky mohou sloužit jako příklad pro ty účastníky na českém trhu, kteří by se v budoucnu rádi rozvíjeli, učili a dynamicky zlepšovaly tvoření image své značky. Věříme, že cena, kterou vyhrála naše značka, je pro naše zákazníky ujištěním a povzbuzením při jejich každodenních rozhodnutích.

Cena Superbrands Award, která vyzdvihuje nejlépe národní značky na základě odborných kritérií, je důkazem pozitivní zpětné vazby pro naši značku. Komise Brand Council, která rozhoduje o vítězích, je složena z uznávaných odborníků, jejichž rozhodnutí a rozhodnutí českého spotřebitele, potvrzuje dosavadní úspěch naší značky. Značky jsou nominovány výhradně na základě odborných kritérií, přičemž společnosti nemohou žádat o toto uznání.

Mezinárodní program Superbrands

Tento program byl před více než patnácti lety zaveden ve Velké Británii marketingovými a komunikačními odborníky. Stanovili si dva cíle: uvést do středu pozornosti mimořádně silné značky a prezentovat příklady pro účastníky trhu, kteří by se rádi rozvíjeli a učili. Od té doby se tento program stal populárním na celém světě a dnes je cena Superbrands Award uznávána jako speciální ocenění v 88 zemích na pěti kontinentech. Komise Brand Council má klíčovou roli a odpovědnost v každé zemi, která se programu účastní. Organizátoři soutěže proto vybírají pro tuto roli jen vysoce uznávané odborníky, a to na základě rozsáhlého výběrového procesu.

Více informací o Superbrands: www.czechsuperbrands.comETA firma

Tradiční česká značka domácích spotřebičů, získala ocenění Czech Superbrands 2016 a titul Nejdůvěryhodnější značka 2016

Více info

ETA garance

Potřebujete opravit výrobek ETA? Nabízíme vám přehledný seznam mnoha záručních i pozáručních servisních míst po celé České republice.

ETA garance

ETA klub

Členové ETA klubu získávají přístup k pravidelným akčním nabídkám, námětům na recepty a tipům jak co nejlépe využívat naše produkty.

ETA klub

ETA shop

Kompletní sortiment produktů ETA, příslušenství včetně široké nabídky náhradních dílů najdete v našem značkovém e-shopu

E-shop

Vyberte kvalitní Sáčky do vysavače na unibag.cz - sáčky do vysavače mnoha značek: ETA, Electrolux, Miele, Rowenta, Zelmer a mnoho dalších.

© 2018, ETA a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing XHTML 1.0

Nahoru ↑