ETA na 23. ročníku veletrhu HP Tronic

08.11.2017 17:32

Domácí veletrh společnosti HP Tronic je právem považován za největší obchodní výstavu spotřební elektroniky a domácích spotřebičů v České republice.

23. ročník veletrhu, který proběhl 26.10. 2017 navštívilo bez mála 800 pozvaných obchodních partnerů z 290 firem, kteří shlédli expozice 85 značek, tentokráte v nejmodernější hale areálu brněnského výstaviště  na ploše 9.000 m2.

Událost roku, kde značky představují své plány a novinky pro nadcházející vánoční sezónu a rok 2018, si nenechal ujít ani pilot světové série Red Bull Air Race Martin Šonka a mimo to, že se podělil o své best off z létání, přivezl ukázat i nejčerstvější trofej z Indianapolis. Simona Krainová, která je ambasadorkou značky Valera na veletrhu radila ženám a dívkám, jak na krásné vlasy. Fitness trenérka Hanka Kynychová se stala tváří nové váhy Vital Body značky ETA  a měla co dělat, aby zodpověděla všechny zvídavé dotazy na to, proč je důležité mít doma váhu s mobilní aplikací. Dle zájmu bylo vidět, že tato chytrá váha bude vánoční pecka.

Že si značky daly na prezentaci svých expozicí v tento den záležet a jak to na takovém veletrhu vypadá, se můžete podívat na prvním či druhém videu.

tn_obrazek_286.jpg

tn_obrazek_287.jpg

tn_obrazek_288.jpg

tn_obrazek_289.jpg

tn_obrazek_290.jpg

tn_obrazek_291.jpgETA firma

Tradiční česká značka domácích spotřebičů, získala ocenění Czech Superbrands 2016 a titul Nejdůvěryhodnější značka 2016

Více info

ETA garance

Potřebujete opravit výrobek ETA? Nabízíme vám přehledný seznam mnoha záručních i pozáručních servisních míst po celé České republice.

ETA garance

ETA klub

Členové ETA klubu získávají přístup k pravidelným akčním nabídkám, námětům na recepty a tipům jak co nejlépe využívat naše produkty.

ETA klub

ETA shop

Kompletní sortiment produktů ETA, příslušenství včetně široké nabídky náhradních dílů najdete v našem značkovém e-shopu

E-shop

Vyberte kvalitní Sáčky do vysavače na unibag.cz - sáčky do vysavače mnoha značek: ETA, Electrolux, Miele, Rowenta, Zelmer a mnoho dalších.

© 2018, ETA a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing XHTML 1.0

Nahoru ↑