ETA opět nositelem prestižního ocenění Superbrands 2018!

22.03.2018 15:28

Toto celosvětově uznávané speciální ocenění každoročně získávají pouze nejlepší z nejlepších značek, a to na základě sjednocených kritérií a metod. Značky se identifikují v 90 státech na pěti kontinentech. Pečeť Superbrands získají pouze ti, jenž mají vynikající pověst, zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah.

Do programu, kterému předchází vícekolové výběrové řízení se nelze nikterak přihlásit. Z databáze všech registrovaných obchodních značek se na základě obchodních dat sestaví seznam nominovaných kandidátů. Dalším a nejdůležitějším krokem je spotřebitelský průzkum v rámci kterého se na základě známosti a obliby zúží výběr na seznam semifinalistů. Odborná komise Brand Council následně vybere vítěze. 

Nositelé ocenění Superbrands daného roku představují absolutní špičku mezi konkurencí.ETA firma

Tradiční česká značka domácích spotřebičů, získala ocenění Czech Superbrands 2016 a titul Nejdůvěryhodnější značka 2016

Více info

ETA garance

Potřebujete opravit výrobek ETA? Nabízíme vám přehledný seznam mnoha záručních i pozáručních servisních míst po celé České republice.

ETA garance

ETA klub

Členové ETA klubu získávají přístup k pravidelným akčním nabídkám, námětům na recepty a tipům jak co nejlépe využívat naše produkty.

ETA klub

ETA shop

Kompletní sortiment produktů ETA, příslušenství včetně široké nabídky náhradních dílů najdete v našem značkovém e-shopu

E-shop

Vyberte kvalitní Sáčky do vysavače na unibag.cz - sáčky do vysavače mnoha značek: ETA, Electrolux, Miele, Rowenta, Zelmer a mnoho dalších.

© 2018, ETA a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing XHTML 1.0

Nahoru ↑