ETA opět plně obhájila ISO 9001

24.05.2011 12:12

ISO je zkratka pro International Organization for Standardization. Jedná se o systém managementu kvality a činnosti spadající pod tento management. Jde o činnosti, které jsou prováděny k uspokojování potřeb a očekávání zákazníků vzhledem ke kvalitě. Společnost ETA na základě auditu plně obhájila certifikaci ISO 9001 pro rok 2011.

Certifikáty (stažení)

Pro dosažení kvality je nutné pochopit  a znát své procesy – pracovní činnosti i denní pracovní aktivity, a tyto pak integrovat v systému kvality a neustále je zlepšovat spolu s vývojem. Společnost uspořádá své činnosti z procesů do organizovaného dokumentu v rámci programu managementu kvality podle norem ISO. Vše se ověřuje certifikačním auditem v souladu s normou ISO 9001 a uděluje prověřované organizaci certifikát, který poukazuje na zavedení a zlepšování systému kvality  podle ISO 9001 : 2001 ETA získala  svou první certifikaci  v oblasti certifikace ČSN EN ISO 9001 : 2001 v roce 2009 v rozsahu pro návrh, vývoj, výroba, prodej a servis výrobků pro domácnost.ETA firma

Tradiční česká značka domácích spotřebičů, zvítězila v průzkumu „Dobrá značka“, který každoročně pořádá společnost Reader´s Digest Výběr v 16 zemích světa.

Více info

ETA garance

Potřebujete opravit výrobek ETA? Nabízíme vám přehledný seznam záručních i pozáručních servisních míst na pěti místech po celé České republice.

ETA garance

ETA klub

Členové ETA klubu získávají přístup k pravidelným akčním nabídkám, námětům na recepty a tipům jak co nejlépe využívat naše produkty.

ETA klub

ETA shop

Kompletní nabídku produktů ETA najdete v e-shopu, který nabízí výhodné akční ceny pro členy ETA klubu.

E-shop

Vyberte kvalitní Sáčky do vysavače na unibag.cz - sáčky do vysavače mnoha značek: ETA, Electrolux, Miele, Rowenta, Zelmer a mnoho dalších.

© 2017, ETA a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing XHTML 1.0

Nahoru ↑