ETA v dalších dílech pořadu Sama doma a U Haliny v kuchyni
V pátečním vysílání 24.10. představil Pavel Václavík různá jídla z dýní, které opravdu nejsou určené jen ke kompotování. S pomocí spotřebičů ETA Pavel připravil dýňový krém s máslovými krutóny, dýňové zelí a dýňový zákusek.
Odkaz na pořad 24.10.: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/414236100171016/
V sobotu 25.10. proběhl v podvečerním čase další díl TV Nova U Haliny v kuchyni. Halina připravila recept na krevety s česnekem a pečenou paprikou pro svou dceru a dále domácí pusinky.
Odkaz na pořad 25.10.: http://novaplus.nova.cz/porad/u-haliny-v-kuchyni/video/2951-u-haliny-v-kuchyni-25-10-2014
Další informace Vám ráda poskytne:
Kateřina Prantlová
M: +420 725 177 897
PR Manager
ETA a.s.
Zelený pruh 95/96
147 00 Praha 4
ETA firma
Tradiční česká značka domácích spotřebičů, získala ocenění Czech Superbrands 2016 a titul Nejdůvěryhodnější značka 2016
ETA garance
Potřebujete opravit výrobek ETA? Nabízíme vám přehledný seznam mnoha záručních i pozáručních servisních míst po celé České republice.
ETA klub
Členové ETA klubu získávají přístup k pravidelným akčním nabídkám, námětům na recepty a tipům jak co nejlépe využívat naše produkty.
ETA shop
Kompletní sortiment produktů ETA, příslušenství včetně široké nabídky náhradních dílů najdete v našem značkovém e-shopu
ETA pro Vás
Sezónní nabídka
O nás
Nejprodávanější
Vyberte kvalitní Sáčky do vysavače na unibag.cz - sáčky do vysavače mnoha značek: ETA, Electrolux, Miele, Rowenta, Zelmer a mnoho dalších.
© 2018, ETA a.s. – všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek
Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing XHTML 1.0