Nákup bez rizika se zárukou vrácení peněz 100 dnů

26.09.2014 09:57

Společnost ETA, a.s., nejznámější česká značka malých domácích spotřebičů, přichází s projektem Záruka vrácení peněz, a to v délce 100 dnů. ETA tak svým zákazníkům zaručí nákup bez rizika a s maximální spokojeností na vybraný sortiment zboží.

Očekávání od zakoupeného výrobku se mohou za několik dní po nákupu změnit. Pokud si zákazník není jistý, že vybral ten správný ETA spotřebič pro svou domácnost, má případně zájem o podobný produkt, ale s jiným příslušenstvím, může produkt bez problémů vrátit. ETA uhradí částku za nákup v plné výši.


Stačí, když se zákazník do 30 dnů od nákupu zaregistruje na ww.eta.cz/zarukavracenipenez, a tím získá možnost produkt bez problému vrátit do 100 dnů od nákupu. Více informací a pravidla akce na www.eta.cz/zarukavracenipenez. Záruka vrácení peněz se vztahuje na aktivní portfolio produktů z kategorie vysavačů a žehliček, jejichž seznam naleznete na www.eta.cz/zarukavracenipenez. Akce platí pro výrobky zakoupené do 31.12.2014

O společnosti ETA:

ETA, česká značka malých domácích spotřebičů, je synonymem nejen tradice, ale zejména inovace, moderního designu a kvality. ETA v současné době nabízí produkty ve čtyřech hlavních kategoriích a svou top nabídkou dokáže vyhovět požadavkům náročného zákazníka. Účinné vysavače, kvalitní kuchyňské spotřebiče, designové žehličky, a moderní produkty vlasové techniky, to je ETA. www.eta.cz

Další informace Vám ráda poskytne:

Kateřina Prantlová
M: +420 725 177 897
PR Manager
ETA a.s.ETA firma

Tradiční česká značka domácích spotřebičů, získala ocenění Czech Superbrands 2016 a titul Nejdůvěryhodnější značka 2016

Více info

ETA garance

Potřebujete opravit výrobek ETA? Nabízíme vám přehledný seznam mnoha záručních i pozáručních servisních míst po celé České republice.

ETA garance

ETA klub

Členové ETA klubu získávají přístup k pravidelným akčním nabídkám, námětům na recepty a tipům jak co nejlépe využívat naše produkty.

ETA klub

ETA shop

Kompletní sortiment produktů ETA, příslušenství včetně široké nabídky náhradních dílů najdete v našem značkovém e-shopu

E-shop

Vyberte kvalitní Sáčky do vysavače na unibag.cz - sáčky do vysavače mnoha značek: ETA, Electrolux, Miele, Rowenta, Zelmer a mnoho dalších.

© 2018, ETA a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing XHTML 1.0

Nahoru ↑