Popis systému organizace řešení reklamací ETA po 1. 1. 2012

10.01.2012 16:41

Popis systému organizace řešení reklamací ETA po 1. 1. 2012:

Reklamace řetězce:

Popis principu

Svoz

Smluvní servisy zajíždějí do jednotlivých řetězců, vyzvedávají zde reklamace, které evidují do HP ONLINE (evidenční systém HP TRONIC), následně opravují a předávají zpět do řetězce.V případě, že nebudeme schopni prodejnu pokrýt svozem servisu, bude probíhat svoz a rozvoz prostřednictvím přepravní společnosti.

Svoz a rozvoz prostřednictvím smluvních servisů, nebo přepravní společnost

Reklamace prodejny – stávající nebo noví odběratelé HP TRONIC Zlín (mající přístup do HP ONLINE, HP TRONIC zaváží zboží):

Popis principu

Svoz

Prodejna provádí evidenci reklamací do HP ONLINE. Na základě evidence se vytvoří požadavek na svoz. Svoz provádí vozidla HP TRONIC. Výrobky jsou převezeny do příslušných RO ze kterých jsou distribuovány do servisu. Po opravě výrobku jsou výrobky svozem HP TRONIC zasílány zpět do prodejny .

Svoz prostřednictvím vlastní přepravy HP Tronic

Reklamace prodejny – prodejny, které nejsou a nebudou odběrateli HP TRONIC Zlín (nemající přístup k HP ONLINE, HP TRONIC nezaváží zboží) + prodejny OKAY a DATART

Popis principu

Svoz

DPD nebo jiná přepravní společnost sváží reklamace na reklamační odd. v Plané zde jsou evidovány a předány do servisu. Výrobky jsou opravovány v servisu JM Servis, spol. s r. o. Po opravě výrobku je tento odeslán prostřednictvím přepravní spol. zpět.

Svoz a rozvoz prostřednictvím přepravní společnosti DPD (stávající postup ETA, pouze servis bude změněn).

 

Reklamace eSHOP ETA – koncoví spotřebitelé

Popis principu

Svoz

1.  Koncový spotřebitel řeší reklamaci přímo s externím servisem

2.  Koncový spotřebitel zasílá reklamaci na reklamační odd. HP TRONIC Zlín spol. s.r.o do Jirn u Prahy. RO reklamaci eviduje a zašle do servisu, následně zajišťuje odeslání zpět ke spotřebiteli.

Adresa RO v Jirnách u Prahy je:

HP TRONIC Zlín spol. s r.o.,

Reklamační oddělení,

hala DC6,

Poděbradská 772

250 90  Jirny

Ostatní požadavky

Požadavky týkající se organizace servisu, směřujte prosím na servisního managera Petra Novosada: tel: 577 055 170, mobil: 602 575 837, e – mail: .

 

Požadavky týkající se informací o průběhu reklamace:

Kontaktujte prosím servisní infolinku  577 055 333, mobil: 724 773 680

 

Požadavky týkající se náhradních dílů:

Komerční díly:

Od 1. 1. 2012 – do začátku stěhování skladů ND: Prodeje budou řešeny stávajícím způsobem prodeje.

Od 1. 2. 2012: Postup bude upřesněn v průběhu ledna

Nekomerční díly:

Požadavky na prodej nekomerčních ND směřujte prosím na správce ND ETA Otu Fajta, tel (bude upřesněn) mobil: 725 284 136, e – mail: .  

V případě objednávky, kterou bude expedičně i fakturačně zajišťovat přímo ETA a. s. bude nutné správci ND předat tyto informace:

  • Seznam ND dle čísel výkresů

  • Počty kusů

Zahájení prodeje nekomerčních dílů ze skladů HP TRONIC Zlín je plánováno 3. 1. 2012. O tétoskutečnosti budete informováni.

V případě že výše uvedené osoby nebudou k dispozici, zašle operátor infolinky informaci o požadavku na příslušnou osobu e – mailem. Informace bude obsahovat: telefonický kontakt na zákazníka, jméno a příjmení zákazníka, stručný popis požadavku zákazníka. Příslušná osoba požadavek vyřeší se zákazníkem a následně informuje operátora infolinky, že je požadavek vyřízen.ETA firma

Tradiční česká značka domácích spotřebičů, získala ocenění Czech Superbrands 2016 a titul Nejdůvěryhodnější značka 2016

Více info

ETA garance

Potřebujete opravit výrobek ETA? Nabízíme vám přehledný seznam mnoha záručních i pozáručních servisních míst po celé České republice.

ETA garance

ETA klub

Členové ETA klubu získávají přístup k pravidelným akčním nabídkám, námětům na recepty a tipům jak co nejlépe využívat naše produkty.

ETA klub

ETA shop

Kompletní sortiment produktů ETA, příslušenství včetně široké nabídky náhradních dílů najdete v našem značkovém e-shopu

E-shop

Vyberte kvalitní Sáčky do vysavače na unibag.cz - sáčky do vysavače mnoha značek: ETA, Electrolux, Miele, Rowenta, Zelmer a mnoho dalších.

© 2018, ETA a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing XHTML 1.0

Nahoru ↑