Zákaznická a servisní linka ETA Bolero

19.11.2014 13:41

Robotický vysavač, novinka od Ety, je jedinečný produkty, který si zaslouží jedinečnou péči. Proto jsme se rozhodli pro ETA Bolero zřídit speciální zákaznickou a servisní linku.

Tato nadstandardní služba je určena pro klienty, kteří si již robotický vysavač od Ety zakoupili a dále pro zájemce o koupi ETA Bolero. Zákazník má velmi jednoduchou a pohodlnou možnost, jak se o výrobku a jeho funkcích, údržbě, ceně a manipulaci dozvědět víc a třeba přímo z domova.

Na telefonní lince +420 577 055 220 nebo na emailu bolero@eta.cz poradí s dotazy spojenými s užíváním výrobku a servisními otázkami kvalifikovaný a proškolený personál. 

Služba zákaznické a servisní linky pro robotický vysavač ETA Bolero je zákazníkům k dispozici od pondělí do pátku od 7 – 16:30 hodin.  

www.eta.czETA firma

Tradiční česká značka domácích spotřebičů, zvítězila v průzkumu „Dobrá značka“, který každoročně pořádá společnost Reader´s Digest Výběr v 16 zemích světa.

Více info

ETA garance

Potřebujete opravit výrobek ETA? Nabízíme vám přehledný seznam záručních i pozáručních servisních míst na pěti místech po celé České republice.

ETA garance

ETA klub

Členové ETA klubu získávají přístup k pravidelným akčním nabídkám, námětům na recepty a tipům jak co nejlépe využívat naše produkty.

ETA klub

ETA shop

Kompletní nabídku produktů ETA najdete v e-shopu, který nabízí výhodné akční ceny pro členy ETA klubu.

E-shop

Vyberte kvalitní Sáčky do vysavače na unibag.cz - sáčky do vysavače mnoha značek: ETA, Electrolux, Miele, Rowenta, Zelmer a mnoho dalších.

© 2017, ETA a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing XHTML 1.0

Nahoru ↑