Značka ETA získala prestižní ocenění Nejdůvěryhodnější značka i cenu Czech Superbrands

25.01.2017 15:11

Spotřebiče ETA se v posledním době těší velké oblibě mezi spotřebiteli, což dokazují nejen vysoká prodejní čísla, ale také dvě ocenění, které značka získala. Koncem roku 2016 si převzal obchodní ředitel Daniel Nový cenu za Nejdůvěryhodnější značku 2016 mezi malými domácími spotřebiči a v novém roce ocenili spotřebitelé a následně i odborná porota značku ETA cenou Czech Superbrands 2017.

V rozsáhlém celonárodním průzkumu hodnotí tisíce českých spotřebitelů, kterým značkám nejvíce důvěřují. ETA si získala jejich důvěru před celosvětovými giganty jako je Bosch, Philips či Tefal. Z výsledků je patrné, že tuzemské značky hrají u českých spotřebitelů stále prim. ETA se tak zařadila mezi značky jako je Kofola, Škoda nebo Baťa.

„Tohoto ocenění si velmi vážíme a děkujeme našim spokojeným zákazníkům, kteří nás takto ohodnotili. Naše snaha co nejvíce přizpůsobovat produkty českému trhu a nárokům českých spotřebitelů se vyplatila. Svou roli jistě hraje i to, že se snažíme poskytovat tu nejlepší péči našim zákazníkům, mohou se například spolehnout na 10letou prodlouženou záruku u kuchyňských robotů, které dominují českému trhu“.

Daniel Nový,
obchodní ředitel ETA, a.s.

Značka ETA se letos může pyšnit i dalším oceněním, a to cenou Czech Superbrands 2017, kterou získala již po třetí. Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek, a to ve více než 90 zemích světa. Značky se do programu nemohou samy přihlásit, ale jsou nominovány a hodnoceny spotřebiteli. Závěrečné vyhodnocení pak obstarává odborná komise složená z profesionálů, která hodnotí značky podle předem daných kritérií, jakými jsou známost, budování brandu, inovace a prestiž.

„Obě tato ocenění jsou pro nás velkou výzvou a motivací v dalším rozvoji značky ETA. Jsem velmi rád, že čeští spotřebitelé dávají českým značkám stále přednost. Pro nás to platí dvojnásob, protože nejsme financování zahraničním kapitálem a společnost tvoří čeští lidé, kteří jak je vidět, rozumí českým spotřebitelům nejlépe. Díky patří jak našim zákazníkům, tak našim zaměstnancům“. 

Daniel Nový

Předávání ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2016

Předávání ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2016

Předávání ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2016

Předávání ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2016

Předávání ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2016ETA firma

Tradiční česká značka domácích spotřebičů, získala ocenění Czech Superbrands 2016 a titul Nejdůvěryhodnější značka 2016

Více info

ETA garance

Potřebujete opravit výrobek ETA? Nabízíme vám přehledný seznam mnoha záručních i pozáručních servisních míst po celé České republice.

ETA garance

ETA klub

Členové ETA klubu získávají přístup k pravidelným akčním nabídkám, námětům na recepty a tipům jak co nejlépe využívat naše produkty.

ETA klub

ETA shop

Kompletní sortiment produktů ETA, příslušenství včetně široké nabídky náhradních dílů najdete v našem značkovém e-shopu

E-shop

Vyberte kvalitní Sáčky do vysavače na unibag.cz - sáčky do vysavače mnoha značek: ETA, Electrolux, Miele, Rowenta, Zelmer a mnoho dalších.

© 2018, ETA a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing XHTML 1.0

Nahoru ↑