Odpovědná firma

Ekologický přístup v dnešní době není jen módní záležitostí, ale nenahraditelným prvkem v ochraně životního prostředí. Společnost ETA se tak rozhodla zařadit mezi firmy, které si důležitost takového jednání uvědomují a aktivně pro to něco dělají.

 

Zelená energieJedním z takových projektů je úsporný ohřev vody v průmyslovém objektu firmy ETA. Ten je založen na principu slunečních kolektorů, které užitkovou vodu z větší části ohřejí díky slunečnímu záření. Společnost ETA se dále připojila k projektu Zelená energie skupiny ČEZ. Příspěvkem ke každé odebrané kilowathodině elektřiny tak ETA podporuje neziskové projekty zaměřené na obnovitelné zdroje energie.

Nechybí ani přímá pomoc tam, kde je právě třeba. Společnost ETA například v létě 2009 pomáhala v oblastech zasažených povodní a zapůjčila zde přístroje na vysušování zatopených prostor.

ETA také podporuje recyklaci malých domácích spotřebičů, na které je často zapomínáno a jsou bez rozmyslu vyhozeny do neseparovaného odpadu. Novinkou je pak uvádění spotřebičů šetrných k životnímu prostředí. Například energeticky úsporný vysavač Nobel pro vytvoření běžného sacího výkonu spotřebuje o 30 % méně elektrické energie.

Potřebujete více informací? Napište nám:

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.ETA firma

Tradiční česká značka domácích spotřebičů, získala ocenění Czech Superbrands 2016 a titul Nejdůvěryhodnější značka 2016

Více info

ETA garance

Potřebujete opravit výrobek ETA? Nabízíme vám přehledný seznam mnoha záručních i pozáručních servisních míst po celé České republice.

ETA garance

ETA klub

Členové ETA klubu získávají přístup k pravidelným akčním nabídkám, námětům na recepty a tipům jak co nejlépe využívat naše produkty.

ETA klub

ETA shop

Kompletní sortiment produktů ETA, příslušenství včetně široké nabídky náhradních dílů najdete v našem značkovém e-shopu

E-shop

Vyberte kvalitní Sáčky do vysavače na unibag.cz - sáčky do vysavače mnoha značek: ETA, Electrolux, Miele, Rowenta, Zelmer a mnoho dalších.

© 2018, ETA a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing XHTML 1.0

Nahoru ↑