PRÉMIOVÝ SERVIS ETA

Balíček prémiových služeb je určen pro všechny majitele chladniček a mrazniček značky ETA. Díky prémiovému servisu se můžete na svůj spotřebič 100% spolehnout a starosti nechat na nás. Prémiový servis zahrnuje tyto služby:

PRODLUŽKA ZÁRUKY 5 LET

Na všechny chladničky a mrazničky ETA můžete uplatnit prodlouženou 5-ti letou záruka na kompresor. Zaregistrujte se nejpozději 30 dnů od nákupu a využijte možnosti prodloužit si dvouletou zákonnou záruku o další 3 roky. Celkem 5 let se tedy můžete stoprocentně spolehnout na váš spotřebič. Podmínky Prodlužky záruky a registrační formulář najdete zde.

ZÁKAZNICKÁ LINKA 7 DNÍ V TÝDNU

Telefonní linka pro zákazníky určená pro hlášení reklamací, technickou podporu a pro pomoc s registrací prodloužené záruky. Volejte kterýkoliv pracovní den od 8:00 do 20:00 a o víkendu pak od 9:00 na telefonní číslo 545 120 545.

ZRYCHLENÝ SERVIS

Využijte nadstandardně rychlý servisní zásah v případě, že se váš spotřebič pokazí. Maximálně do 2 pracovních dnů od nahlášení reklamace na zákaznickou linku vám zajistíme opravu u Vás doma. Podmínky zrychleného servisu najdete zde.   


ETA firma

Tradiční česká značka domácích spotřebičů, získala ocenění Czech Superbrands 2016 a titul Nejdůvěryhodnější značka 2016

Více info

ETA garance

Potřebujete opravit výrobek ETA? Nabízíme vám přehledný seznam mnoha záručních i pozáručních servisních míst po celé České republice.

ETA garance

ETA klub

Členové ETA klubu získávají přístup k pravidelným akčním nabídkám, námětům na recepty a tipům jak co nejlépe využívat naše produkty.

ETA klub

ETA shop

Kompletní sortiment produktů ETA, příslušenství včetně široké nabídky náhradních dílů najdete v našem značkovém e-shopu

E-shop

Vyberte kvalitní Sáčky do vysavače na unibag.cz - sáčky do vysavače mnoha značek: ETA, Electrolux, Miele, Rowenta, Zelmer a mnoho dalších.

© 2018, ETA a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing XHTML 1.0

Nahoru ↑