Školící materiály ETA

Na této stránce najdete aktuální školící materiály značky ETA, které Vám pomohou se zorientovat v našem sortimentu a také lépe poznat naše výrobky a zjistit, jaké jsou jejich největší benefity. Všechny manuály jsou průběžně aktualizovány. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, nejasnosti a připomínky, obraťte se na našeho školitele Jiřího Baloga na e-mailu , který Vám poradí.

Školící manuál

V tomto manuálu se dozvíte více o historii značky ETA a parametrech výrobků, které jsou na trhu. Manuál současně obsahuje i školení obchodních dovedností.

Katalog ke školícímu manuálu

V této druhé části školícího manuálu najdete informace o novinkách značky ETA a dalším stávajícím sortimentu.ETA firma

Tradiční česká značka domácích spotřebičů, zvítězila v průzkumu „Dobrá značka“, který každoročně pořádá společnost Reader´s Digest Výběr v 16 zemích světa.

Více info

ETA klub

Členové ETA klubu získávají přístup k pravidelným akčním nabídkám, námětům na recepty a tipům jak co nejlépe využívat naše produkty.

ETA klub

ETA shop

Kompletní nabídku produktů ETA najdete v e-shopu, který nabízí výhodné akční ceny pro členy ETA klubu.

E-shop

ETA garance

Potřebujete opravit výrobek ETA? Nabízíme vám přehledný seznam záručních i pozáručních servisních míst na pěti místech po celé České republice.

ETA garance

Vyberte kvalitní Sáčky do vysavače na unibag.cz - sáčky do vysavače mnoha značek: ETA, Electrolux, Miele, Rowenta, Zelmer a mnoho dalších.

© 2017, ETA a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing XHTML 1.0

Nahoru ↑