Školení je šance – Novinky z projektu z fondů ESF: Vzdělávání zaměstnanců ke konkurenceschopnosti podniku

Červenec tohoto roku se stal měsícem školení podnikových prodejen. Ve dvou termínech se zaměstnanci zúčastnili školení prodejních dovedností a novinek na poli maloobchodu ve Velkých Karlovicích.  Aktivně si předali informace s kolegy o nové marketingové strategii podnikových prodejen, o chystaných marketingových akcích, o procesu kvality. Celé školení bylo uskutečněno díky podpoře evropských strukturálních fondů.


Naši prodejci si pochvalovali celý průběh školení, především aktivní tréning prodejních dovedností, nácvik argumentace a komunikace se zákazníky. Do nabitého programu se podařilo vtěsnat také chvilku na relax a odpočinek v termálním bazénu v hotelu Horal, součástí programu byla i vlastnoruční příprava koktejlů s pomocí mixéru ETA Cabero. Účastníci si tak v praxi vyzkoušeli novinku letošního roku.


Jak řekl vedoucí podnikových prodejen Luděk Hromádko: „Školení bylo velice přínosné, a to nejen proto, že je nutné se neustále profesně rozvíjet. Důležité je setkávat se a navzájem sdílet a řešit problémy, které jsou společné všem prodejcům. Osobní setkání je v tomto směru nenahraditelné.“


Pro více informací nás kontaktujte:

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.ETA firma

Tradiční česká značka domácích spotřebičů, získala ocenění Czech Superbrands 2016 a titul Nejdůvěryhodnější značka 2016

Více info

ETA garance

Potřebujete opravit výrobek ETA? Nabízíme vám přehledný seznam mnoha záručních i pozáručních servisních míst po celé České republice.

ETA garance

ETA klub

Členové ETA klubu získávají přístup k pravidelným akčním nabídkám, námětům na recepty a tipům jak co nejlépe využívat naše produkty.

ETA klub

ETA shop

Kompletní sortiment produktů ETA, příslušenství včetně široké nabídky náhradních dílů najdete v našem značkovém e-shopu

E-shop

Vyberte kvalitní Sáčky do vysavače na unibag.cz - sáčky do vysavače mnoha značek: ETA, Electrolux, Miele, Rowenta, Zelmer a mnoho dalších.

© 2018, ETA a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing XHTML 1.0

Nahoru ↑