Společnost ETA je hlavním partnerem Miss Aerobik 2009

Praha, 4. prosince 2009 – Společnost ETA, tradiční česká značka malých domácích spotřebičů, se stala hlavním partnerem soutěže o titul královny Corny Linea Miss Aerobik ČR 2009. Hlavní finále se bude odehrávat před kamerami TV Nova v sobotu 5. prosince 2009. Jedním z těch, kdo bude předávat vítězkám ceny, bude i generální ředitel společnosti ETA Jiří Pathy.

Společnost ETA je hlavním partnerem Miss Aerobik 2009

„Není to poprvé, co se společnost ETA stala partnerem soutěže krásy. Již na začátku tohoto roku jsme se stali partnerem soutěže Česká Miss,“ řekl marketingový ředitel společnosti ETA Zdeněk Hašek. „Podobně jako v případě České Miss počítáme pro příští rok s účastí hlavních finalistek na propagaci při některých našich obchodních a společenských akcích. Věříme, že toto partnerství nám pomůže posílit naší pozici u cílové skupiny žen ve věku 25 až 45 let,“ dodal Hašek.

Při propagaci svých výrobků využívá značka ETA spojení se soutěží krásy Česká Miss u kategorie Beauty, která je zaměřena na mladší cílovou skupinu žen ve věku 18 až 35 let. Jedná se například o spotřebiče určené pro péči o vlasy jako jsou fény, žehličky na vlasy nebo kulmy. Spojení značky ETA a Miss Aerobik se plánuje využít u propagace spotřebičů zaměřených na zdravý životní styl a fitness. Mezi ty patří například připravovaná pekárna na chleba Duplica Vital, která umí připravit i jogurty nebo sýry. Cílovou skupinou této oblasti komunikace jsou právě ženy ve věku 25 až 45 let.

O společnosti ETA

Společnost ETA je tradiční českou značkou malých domácích spotřebičů. Na trhu působí již od roku 1943 a patří mezi největší české značky. Spontánní znalost značky ETA mezi českými spotřebiteli dosahuje plných 96 %. Od roku 2007 je společnost ETA vlastněná investiční skupinou Benson Oak. Na začátku roku 2009 se ETA připojila k projektu Zelené energie Skupiny ČEZ. Příspěvkem ke každé odebrané kilowatthodině elektřiny tak podporuje neziskové projekty zaměřené na obnovitelné zdroje energie.

Pro další informace nás můžete kontaktovat:

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.ETA firma

Tradiční česká značka domácích spotřebičů, získala ocenění Czech Superbrands 2016 a titul Nejdůvěryhodnější značka 2016

Více info

ETA garance

Potřebujete opravit výrobek ETA? Nabízíme vám přehledný seznam mnoha záručních i pozáručních servisních míst po celé České republice.

ETA garance

ETA klub

Členové ETA klubu získávají přístup k pravidelným akčním nabídkám, námětům na recepty a tipům jak co nejlépe využívat naše produkty.

ETA klub

ETA shop

Kompletní sortiment produktů ETA, příslušenství včetně široké nabídky náhradních dílů najdete v našem značkovém e-shopu

E-shop

Vyberte kvalitní Sáčky do vysavače na unibag.cz - sáčky do vysavače mnoha značek: ETA, Electrolux, Miele, Rowenta, Zelmer a mnoho dalších.

© 2018, ETA a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing XHTML 1.0

Nahoru ↑